Bio hovězí květová špička vyzrálé maso cca 250 g

Novinka BIO
Značka: Naše Farma
150 Kč / kg 130,43 Kč bez DPH 60 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2021

Květová špička (tabulová špička nebo rumpsteak) má díky plnému tukovému krytí silnou a intenzivní hovězí chuť. Jde o dobré šťavnaté maso vhodné na omáčky či pečeni v celku. Skvěle se hodí na úpravu vařením k typickým českým omáčkám (rajská, koprovka) a dušení na plátky jako náhrada roštěnky. Vyzráté maso je vhodné ugrilovat jako steaky nebo ho upéct v celku a potom nakrájet na tenké plátky. Hodí se také na tatarák.

Detailní informace

Detailní popis produktu

České vyzrálé Bio hovězí maso z naší ekologické farmy s vlastními jatky, balíček je porcován ve 20% odchylce. 

Pro zvýšení kvality upřednostňujeme bezstresovou porážku jednotlivých kusů maximálně do výše věku 28 měsíců.

Doba zrání masa je 12-14 dnů. Při porcování je pro zachování nejvyšší kvality maso dle jednotlivých objednávek ihned vakuově baleno. Maso si tak udrží křehkost, šťavnatost a i nadále do doby konzumace pokračuje při teplotě 0-4°C ve zrání.

Vše potřebuje čas, a tak i hovězí zraje dostatečně dlouho ve čtvrtích, aby byla zaručena křehkost a vynikající chuť masa. Biohovězí je cenným zdrojem bílkovin, železa, zinku, selenu a vitamínu B12.

Biohovězí pochází pouze z českých farem, kde jsou povolena výhradně přirozená krmiva v bio kvalitě. Je zde vyloučeno krmení antibiotik, hormonů, masokostních mouček a geneticky modifikovaných surovin.

Skladování

Uchovávejte při teplotě do +4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Upozornění

Nutno důkladně tepelně opracovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerstvé
Záruka: 2 týdny
Hmotnost: 1 kg