Božkov Republica Espresso 35% 1x700ml

Akce Rozvoz ČB do 5 km Osobní vyzvednutí
Značka: Božkov
398 Kč –7 %
Božkov Republica Espresso 35% 3x700ml
398 Kč –7 % 369 Kč / ks 52,71 Kč / 100 ml
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Božkov Republica Espresso je elegantní propojení až 8letých karibských rumů s kávovým extraktem ze 100 % guatemalské arabiky. Rumový elixír je ořechově hnědé barvy, ve vůni a chuti pak můžeme cítit tóny čerstvě připraveného espressa. Nejlépe
si ho vychutnáte samotný při pokojové teplotě nebo s tonikem a plátkem citronu.

Země původu: Barbados, Dominikánská republika, Jamajka, Nikaragua
Balení: 0,7 l
Obsah alkoholu: 35 %

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum, rumové likéry, cachaca
Hmotnost: 0.72 kg

Božkov  je městská část města Plzeň , která dala jméno nejznámější a nejprodávanější značce českého alkoholu BOŽKOV. Cca každý čtvrtý panák nese jméno Božkov. Rumy a tuzemáky máme v Česku zkrátka nejraději. Od tradičních tuzemských, které milovali už naši předci, až po pravé rumy, které v posledních letech zažívají obrovský boom. Přestože se „tuzemáci“ potýkaly s množstvím změn. Ten božkovská tuzemák se stále vyrábí z nejjemnějšího melasového lihu, měkké plzeňské vody, cukrového sirupu, speciálního karamelu a vanilkového aromatu. Díky tomu získal nádherně zlatavou barvu a přirozenou chuť.

O tom, že Božkov je nejoblíbeněj­ší značkou na trhu, svědčí nejenom to, že jsme již třetím rokem obhájili titul Nejdůvěryhodnější značky, ale především fakt, že každý druhý za­koupený rum nebo tuzemák v České republice je z božkovského portfolia.

Božkovský příběh

BOŽKOV TUZEMSKÝ

Oblíbený „tuzemák“ Božkov Originál poprvé vyplul z plzeňské likérky Stock v roce 1948. A už tenkrát měl na etiketě ikonickou plachetnici, jako má i dnes, a to i po vyladění etiket celého božkovského portfolia. Stejně jako pravé rumy se božkovské portfolio pyšní „zlatou“ a „bílou“ variantou.

PRAVÝ RUM

Pravý rum, který býval výsadou a někdy i platid­lem námořníků v karibské oblasti, si u nás začal budovat silnou tradici až ve 20. století a jeho obliba nejvíce vzrůstá v po­sledních letech. Že si Češi si potrpí na kvalitní rum, dokládá i úspěch Božkov Republica Reserva, kterou uvedli na český trh v roce 2019 a stala se jednou z nejúspěšněj­ších novinek v historii společnosti STOCK. Pravý rum se vyrábí z cukrové třtiny a doslazuje se třtinovým cukrem. Velmi populární jsou rumy „blendované“ z více oblastí nebo různě stařené, u tako­vých můžeme v chuti cítit tóny vanilky, sušeného ovoce, oříšků nebo třeba třešní. Pravý rum se vyznačuje tím, že kromě původu v cukrové třtině má mi­nimální obsah alkoholu 37,5 %.