Božkov Republica Reserva 40% 3x700ml

Akce Rozvoz ČB do 5 km Osobní vyzvednutí
Značka: Božkov
1 497 Kč –16 %
Božkov Republica Reserva 40% 3x700ml
1 497 Kč –16 % 1 257 Kč / sada 419 Kč / 1 ks
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Božkov Republica Reserva vyniká chutí, vůní i barvou, a to díky výběru kvalitních třtinových rumů z Nikaraguy, Barbadosu, Dominikánské republiky, Trinidadu, Guyany
a Jamajky, z nichž některé zrají v dubových sudech až 12 let. V jeho chuti objevíte cukrovou třtinu, fíky a pomeranče s mírným dubovým závěrem. V aromatu se mísí tóny sušených švestek, exotického ovoce, kávy a karamelu. Díky dlouhému zrání v sudech má Božkov Republica Reserva tmavě jantarovou barvu.

Země původu: Barbados, Dominikánská republika, Jamajka, Nikaragua, Trinidad, Guyana

Balení: 0,7 l

Obsah alkoholu: 40 %

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum, rumové likéry, cachaca
Hmotnost: 0.72 kg

Božkov  je městská část města Plzeň , která dala jméno nejznámější a nejprodávanější značce českého alkoholu BOŽKOV. Cca každý čtvrtý panák nese jméno Božkov. Rumy a tuzemáky máme v Česku zkrátka nejraději. Od tradičních tuzemských, které milovali už naši předci, až po pravé rumy, které v posledních letech zažívají obrovský boom. Přestože se „tuzemáci“ potýkaly s množstvím změn. Ten božkovská tuzemák se stále vyrábí z nejjemnějšího melasového lihu, měkké plzeňské vody, cukrového sirupu, speciálního karamelu a vanilkového aromatu. Díky tomu získal nádherně zlatavou barvu a přirozenou chuť.

O tom, že Božkov je nejoblíbeněj­ší značkou na trhu, svědčí nejenom to, že jsme již třetím rokem obhájili titul Nejdůvěryhodnější značky, ale především fakt, že každý druhý za­koupený rum nebo tuzemák v České republice je z božkovského portfolia.

Božkovský příběh

BOŽKOV TUZEMSKÝ

Oblíbený „tuzemák“ Božkov Originál poprvé vyplul z plzeňské likérky Stock v roce 1948. A už tenkrát měl na etiketě ikonickou plachetnici, jako má i dnes, a to i po vyladění etiket celého božkovského portfolia. Stejně jako pravé rumy se božkovské portfolio pyšní „zlatou“ a „bílou“ variantou.

PRAVÝ RUM

Pravý rum, který býval výsadou a někdy i platid­lem námořníků v karibské oblasti, si u nás začal budovat silnou tradici až ve 20. století a jeho obliba nejvíce vzrůstá v po­sledních letech. Že si Češi si potrpí na kvalitní rum, dokládá i úspěch Božkov Republica Reserva, kterou uvedli na český trh v roce 2019 a stala se jednou z nejúspěšněj­ších novinek v historii společnosti STOCK. Pravý rum se vyrábí z cukrové třtiny a doslazuje se třtinovým cukrem. Velmi populární jsou rumy „blendované“ z více oblastí nebo různě stařené, u tako­vých můžeme v chuti cítit tóny vanilky, sušeného ovoce, oříšků nebo třeba třešní. Pravý rum se vyznačuje tím, že kromě původu v cukrové třtině má mi­nimální obsah alkoholu 37,5 %.