Burgerové housky 60 g 4 kusy

Novinka Rozvoz ČB do 5 km Osobní vyzvednutí
69 Kč / sada 115 Kč / 100 g
Na objednávku do 2 dní
Možnosti doručení

 Každý pátek čerstvé burgerové housky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Pšeničná mouka, mléko polotučné, vaječná melanž pasterovaná, vejce, pitná voda, stabilizátor: E202, E330, cukr krupice, máslo, pekařské droždí, zlepšující přípravek, obsahuje lepek a sóju, jedlá sůl

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota
1357 kJ/321 kCal
Tuky 5,9 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 2,8 g
Sacharidy 55 g
- z toho cukry 9,1 g
Bílkoviny
11g
Sůl
0,73 g
Vláknina
2,1 g

 

Skladování: Skladujte v suchu a chladu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Malá rodinná farma, která je díky způsobu chovu na českém trhu ojedinělá. Zabýváme se chovem kuřat a následným zpracováním kvalitního kuřecího masa, které neobsahuje žádná antibiotika.

Chov kuřat probíhá stejně, jako tomu bylo před nástupem intenzivních velkochovů. Kuřata na farmě v Loužné mají oproti konvenčním chovům nadprůměrný prostor se slaměnou podestýlkou pro přirozený pohyb a nejsou vystavena umělému světlu.

Kuřata jsou chovana bez podpůrných prostředků, léčiv nebo dalších zásahů pro urychlení růstu drůbeže. Kuřata tak rostou pomaleji, ale dožívají se až třikrát vyššího věku oproti kuřatům v konvenčních chovech. Zásadní jsou i naše vlastní krmné směsi, které pro kuřata připravujeme sami.

Vlastní miniporážka nám umožňuje kuřata ušetřit zbytečnému stresu z převozu. Porážka navíc probíhá ručně bez automatických strojů. Kuchyně na farmě nám umožnuje maso nejen porcovat, ale také z něho připravovat produkty k přímé konzumaci.

Principy našeho chovu, které kladou důraz na psychické i fyzické zdraví kuřat, dávají dohromady mozaiku, díky které můžeme na český trh dodávat kuřecí maso autentické chuti a vůně, které je jedno z nejkvalitnějších v České republice.

EKOLOGIE

Na kvalitě kuřecího masa se odráží především způsob chovu kuřat. Proto si zakládáme na chovu bez antibiotik a podpůrných prostředků pro urychlení růstu.

Vnitřní ohrady jsou stavěné tak, aby byla kuřata vystavena slunečnímu světlu a oproti jiným chovům nevyužíváme umělá osvětlení. Kuřata jsou tak chována v běžném biorytmu, což prospívá jak jím samotným, tak i samotné kvalitě masa. Díky rozhlehlému prostoru vnitřních ohrad mají kuřata dostatek volného pohybu a slaměná podestýlka jim umožňuje další přirozený pohyb, jako je například hrabání. Kuřata jsou navíc krmena směsí naší vlastní receptury, která je připravována z kvalitních surovin od lokálních dodavatelů a neobsahuje žádná antibiotika.

Ruční miniporážka přímo v areálu farmy nevyužívá automatizovaných strojů. Osobní přístup ve zpracování masa navíc umožňuje kvalitnější kontrolu zpracovaného masa.

LOKALITA

Farma Loužná se nachází ve stejnojmenné vesnici Loužná v okrese Klatovy. Lokalita Farmy Loužné je jedním z důvodů, která prospívá našemu chovu a má příznivý vliv na naše kuřata. Kvalitní ovzduší a klidné okolní prostředí pomáhají udržovat zdraví naší drůbeže.

HISTORIE

Farma Loužná funguje od roku 2004 a jako jedna z mála farem v České republice se vydala cestou chovu, který je zaměřený na podporu zdravého chovu drůbeže a následné ruční zpracování masa. V roce 2018 farma přešla do rukou nových majitelů - rodiny Jelínkových, kteří se zároveň starají o farmu v Těchonicích.