Jihočeské Kimchi Ananas 300 g

Doprava České Budějovice + okolí do 10 km nebo osobní vyzvednutí
Značka: Dobry Jidlo
149 Kč / ks 129,57 Kč bez DPH 49,67 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Kimchi je korejská lehce pálivá specialita, která se postupně rozšířila do mnoha dalších zemí. Jedná se o směs nakládané fermentované (kvašené) zeleniny s přírodní probiotickou kulturou. Oblíbenost Kimchi tkví hlavně v jeho pozitivních účincích na lidský organismus. Právem je označováno jako jedno z nejzdravějších jídel na světe. Posiluje imunitu, podporuje správnou činnost trávicího systému a mimo jiné dokáže bojovat i proti rakovině.

Ananasové Kimči je jedna z našich alternativ klasického Kimči. Vyrábíme si ho sami, ručně a s láskou. Bez konzervačních a stabilizačních látek. Jihočeské Kimči děláme z čerstvé zeleniny, kterou si sami vybíráme. 

Konzumovat jej můžete samotné, jako přílohu k masům, do baget nebo jako součást různých pokrmů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Ananas, rýžová mouka, pitná voda, třtinový cukr, česnek, zázvor, rybí omáčka, sójová omáčka, mořská sůl, sladká, paprika, chilli, kurkuma.

Skladování: do 7 °C

Hmotnost: 300 g

Trvanlivost: 6 měsíců 

Země původu: ČR 

Výrobce:

From Czech s.r.o.
Vodňanská 10/1018
České Budějovice
IČ:08097160

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kimchi
Záruka: 3 měsíce
Hmotnost: 0.35 kg