Kombucha Loklok - Yerba Maté 1l

Rozvoz ČB do 5 km Osobní vyzvednutí
Značka: Loklok
149 Kč / ks 149 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
10.2.2023
Možnosti doručení

Nealkoholický fermentovaný čajový nápoj, co Vás dá dohromady!

Kombucha se odedávna pije jako elixír zdraví, a z dobrého důvodu: funguje. 100% přírodní suroviny, 100% přirozený postup, živá probiotika. Nikdy neobsahuje umělé příchutě, barviva ani konzervanty. Kombucha je svěží perlivé povzbuzení, které vás pozve napít se znovu. Pravý cejlonský čaj se projevuje svou typickou chutí s jemnými náznaky dřevitých tónů a stane se vaším jemným povzbuzením po jídle, po sportu, nebo jen tak pro radost. Zažívání, pleť, energie, to vše si naši zákazníci chválí. My vám ale nechceme nabízet doplněk stravy, Loklok je prostě skvělé nealko, které (jako bonus) je ještě i zdravé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Výluh z Yerba Maté(filtrovaná voda, Yerba Maté),  třtinový cukr, kombuchová kultura bakterií a kvasinek, citronová tráva, citronová šťáva, oxid uhličitý, probiotické bakterie Bacillus Coagulans MTCC 5856

Obsah: 1l

Skladování: Podávejte vychlazené. Po otevření spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce: Loklok s.r.o.
               Panská 2
               602 00 Brno       

Kombucha je lehký šumivý nápoj, který vzniká spojením těch nejkvalitnějších čajů, trochy cukru a speciálních živých kultur. Miliony lidí po celém světě kombuchu milují pro její zdravotní účinky a návykovou chuť. Skvěle totiž odlehčí plné břicho, povzbudí unavenou hlavu, posílí imunitu – a když je třeba, pomůže zahnat kocovinu. K tomu je veganská, raw, plná vitamínů B a v Lokloku i nepasterizovaná a nealko. Zkrátka dokonalé pití! :-)

Název kombucha nese i rosolovitá kolonie symbiotických bakterií a kvasinek, která zajišťuje správnou fermentaci budoucího kombuchového nápoje. Mnoho lidí tuto kolonii označuje jako kombuchovou houbu – jde o název, který není správný, ale přesto je kvůli konzistenci kombuchy velmi rozšířený.

I když přesný prapůvod kombuchy nejspíš nikdy neodhalíme, díky prvním zmínkám o konzumaci kombuchy víme, že tento nápoj znali a popíjeli už ve 3. století před naším letopočtem v Číně. Svůj název prý kombucha dostala podle korejského lékaře Kombu, který s její pomocí vyléčil zažívací potíže japonského císaře. Ke jménu lékaře Japonci připojili označení pro čaj, cha, a tak vznikl název, kterým kombuchu označujeme dodnes. Kombucha se postupně rozšířila napříč Asií a v 19. století doputovala do Ruska, kde ji pro její účinky začali připravovat téměř v každé domácnosti a poprvé i vědecky zkoumat. Po první světové válce a návratu legionářů z východní Evropy si kombuchu oblíbili i Čechoslováci a postupně získala fanoušky v mnoha dalších zemích, například v USA nebo Austrálii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerstvé
Záruka: 6 měsíců
Obsah: 1l