Nemléko Bacilli Kimchi 120 g

Novinka Doprava České Budějovice + okolí do 10 km nebo osobní vyzvednutí
Značka: Nemléko
59 Kč / ks 51,30 Kč bez DPH 49,17 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
5.8.2021

Detailní popis produktu

UMAMI VEGAN KIMCHI

Exploze chutí. Tohle kimchi obsahuje fermentované mořské řasy Wakame a houby shiitake a navíc lahůdkové droždí, což zajišťuje hlubokou umami chuť typickou pro autentické kimchi bez nutnosti použití rybí omáčky a drcených krevet. Barvy a ostrosti je dosaženo originální korejskou pálivou paprikou. Bez přidané vody a cukru - dílo přírody.

Pozor! Kimchi není pasterované a stále kvasí. To znamená, že po otevření na vás může vypustit vypustit plyn nebo dokonce vystříknout šťávu! To je normální, jen raději pro první otevření najděte bezpečné místo a uchraňte vaše bílé tričko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: pekingské zelí, bílá ředkev daikon, korejská chili paprika, pórek, sojová omáčka (voda, sojové boby, mořská sůl), zázvor, rýžová mouka, česnek, lahůdkové droždí, řasy wakame, houby shiitake, mořská sůl

Skladování: do 8 °C

Hmotnost: 120 g

Trvanlivost: 6 měsíců od výroby

Země původu: ČR 

Výrobce: Nemléko, s.r.o.
                Nad Šutkou 540/14
                182 00 Praha 8 - Kobylisy
                IČ: 05621801

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kimchi
Záruka: 1 měsíc
Hmotnost: 0.12 kg