Olivový olej v papírové láhvi 750 ml

Značka: AEONS
649 Kč / ks 86,53 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2022

První světové balení olivového oleje v papírové láhvi.  Do těchto speciálních „rostlinných“ obalů se stáčí pouze nejlepší množství olivového oleje se specifickými organoleptickými vlastnostmi, čímž vzniká jedinečný produkt se silnou identitou. Láhev o objemu 750 ml (25,4 fl.oz) je vyrobena z 94 % z recyklované lepenky s potravinářskou vložkou, která pojme olivový olej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Důvody, proč je tento obal produktu jedinečný:

  • je lehčí. Váží pouhých 83 g, takže je až pětkrát lehčí než běžná skleněná láhev, takže se snáze přenáší a přepravuje.
  • Je to lepší pro životní prostředí. Nezávislá analýza životního cyklu společnosti Intertek ukázala, že má uhlíkovou stopu až šestkrát (84 %) nižší než skleněná láhev a o více než třetinu menší než láhev vyrobená ze 100% recyklovaného plastu.
  • Je snadné znovu recyklovat. Jednoduše oddělte plastovou potravinářskou vložku od papírové láhve a vložte je do příslušných recyklačních nádob. Nebo můžete celou láhev vložit do koše na recyklaci papíru a vložka se snadno oddělí v procesu rozvlákňování papíru.
  • Spotřebuje méně plastu než plastová láhev. Spotřebuje až o 77 % méně plastu. Pouze 15g ve srovnání s 64g lahví vyrobenou ze 100% recyklovaného plastu.

Odpovědnost za životní prostředí je plně integrována do každého aspektu exkluzivní papírové láhve AEONS „Plant Based“. Kombinujeme tradiční metody výroby s moderními technikami, abychom respektovali udržitelnost ekosystému.

Pokud hledáte něco speciálního a jedinečného, pak je Olivový olej v papírové láhvi to, co potřebujete.

Dejte přírodu do láhve!

Země původu: Řecko