Olivový olej v papírové láhvi 750 ml

Značka: AEONS
649 Kč / ks 86,53 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
22.8.2022

První světové balení olivového oleje v papírové láhvi.  Do těchto speciálních „rostlinných“ obalů se stáčí pouze nejlepší množství olivového oleje se specifickými organoleptickými vlastnostmi, čímž vzniká jedinečný produkt se silnou identitou. Láhev o objemu 750 ml (25,4 fl.oz) je vyrobena z 94 % z recyklované lepenky s potravinářskou vložkou, která pojme olivový olej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Důvody, proč je tento obal produktu jedinečný:

  • je lehčí. Váží pouhých 83 g, takže je až pětkrát lehčí než běžná skleněná láhev, takže se snáze přenáší a přepravuje.
  • Je to lepší pro životní prostředí. Nezávislá analýza životního cyklu společnosti Intertek ukázala, že má uhlíkovou stopu až šestkrát (84 %) nižší než skleněná láhev a o více než třetinu menší než láhev vyrobená ze 100% recyklovaného plastu.
  • Je snadné znovu recyklovat. Jednoduše oddělte plastovou potravinářskou vložku od papírové láhve a vložte je do příslušných recyklačních nádob. Nebo můžete celou láhev vložit do koše na recyklaci papíru a vložka se snadno oddělí v procesu rozvlákňování papíru.
  • Spotřebuje méně plastu než plastová láhev. Spotřebuje až o 77 % méně plastu. Pouze 15g ve srovnání s 64g lahví vyrobenou ze 100% recyklovaného plastu.

Odpovědnost za životní prostředí je plně integrována do každého aspektu exkluzivní papírové láhve AEONS „Plant Based“. Kombinujeme tradiční metody výroby s moderními technikami, abychom respektovali udržitelnost ekosystému.

Pokud hledáte něco speciálního a jedinečného, pak je Olivový olej v papírové láhvi to, co potřebujete.

Dejte přírodu do láhve!

Země původu: Řecko

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení