Jestřebická uzená krkovice 1,2 kg
Související produkty
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
Krocan celý bez drobů cca 15 kg
Objednávky do neděle
2 499 Kč
Měrná cena:
166,60 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí křídlo celé cca 500 g
Objednávky do neděle
159 Kč
Měrná cena:
318 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
cca
Jestřebičtí utopenci v aspiku cca 3,2 kg
Objednávky do úterý
999 Kč
Měrná cena:
312,19 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Farmářské kuřecí srdce 500 g
Objednávky do neděle a úterý
99 Kč
Měrná cena:
198 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí ořez - na čínu cca 500 g
Běžně na prodejně
149 Kč
Měrná cena:
298 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
Krocan půlka cca 8 kg
Objednávky do neděle
1 399 Kč
Měrná cena:
174,88 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Výživové hodnoty na 100 g
|
Energetická hodnota |
1169 kJ/279,4 kCal |
| Tuky | 24 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 5 g |
| Sacharidy | 1 g |
| - z toho cukry | 0 g |
|
Bílkoviny |
14 g |
|
Sůl |
2 g |
Uzený masný výrobek tepelně opracovaný.
Složení:Vepřové maso 90%, pitná voda, konzervant E250
Skladujte při teplotě 0°C - 5°C
Hmotnost: cca 1,2 kg
Trvanlivost:
Výrobce:
WIFCOM a.s.
Jestřebice 11
Heřmaničky 257 89
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČERSTVÉ |
|---|---|
| Záruka: | Trvanlivost 1 měsíc |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Farma Loužná - Čerstvé Kuřecí stehna z volného chovu cca 600 g
Objednávky do úterý
149 Kč
Měrná cena:
248,33 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí stehenní plátek cca 500 g
Objednávky do neděle a úterý
159 Kč
Měrná cena:
318 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Jestřebičtí utopenci XXL 1 kg
Objednávky do úterý
349 Kč
Měrná cena:
34,90 Kč / 100 g
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí prsa uzená - krájená cca 250 g
Běžně na prodejně
75 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 1 kg
BIO
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Prémiová kvalita
1 314 Kč
–9 %
Olej slunečnicový rafinovaný 1 l výhodné balení 6 ks 6 lahví = 6 Litrů
Na objednávku do 1 týdne
1 194 Kč
Měrná cena:
199 Kč / 1 ks
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí krky bez kůže cca 500 g
Objednávky do neděle
69 Kč
Měrná cena:
138 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
