Uzený bok cca 900 g
Související produkty
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Farmářský
Prémiová kvalita
Chlazené
Husí sádlo 500 g
Vyprodáno
249 Kč
Měrná cena:
49,80 Kč / 100 g
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí stehenní plátek cca 500 g
Objednávky do neděle a úterý
159 Kč
Měrná cena:
318 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůta celá bez drobů cca 7 kg
Objednávky do neděle
1 299 Kč
Měrná cena:
185,57 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Jestřebičtí Utopenci 0,7 L
Objednávky do úterý
169 Kč
Měrná cena:
24,14 Kč / 100 l
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Farmářský
Výhodný nákup
Po celé ČR
2 028 Kč
–7 %
Ovocný sirup - Jahoda 0,5 l 12 kusů
Běžně na prodejně
1 886 Kč
Detailní popis produktu
Složení: Vepřové maso 90%, pitná voda, konzervant E250
Skladování: 0°C až 5°C
Hmotnost: 0,9 kg
Země původu: ČR
Výrobce: WIFCOM a.s.
Rancherské speciality
Jestřebice 11
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí prsa uzená - krájená cca 250 g
Běžně na prodejně
75 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Farma Loužná - Čerstvá Půlka Kuřete z volného chovu cca 1,2 kg
Objednávky do úterý
299 Kč
Měrná cena:
249,17 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůta celá cca 7 kg
Objednávky do neděle a úterý
1 299 Kč
Měrná cena:
185,57 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Farma Loužná - Čerstvé kuře celé z volného chovu cca 2,2 kg
Objednávky do úterý
549 Kč
Měrná cena:
249,55 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí mleté maso cca 500g
Běžně na prodejně
129 Kč
Měrná cena:
258 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Kapr obecný půlený s kůží chlazený cca 750 g
Objednávky do neděle a úterý
269 Kč
Měrná cena:
358,67 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
