Jestřebický šunkový aspik cca 3,25 kg
Související produkty
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Farmářský
Výhodný nákup
Po celé ČR
2 028 Kč
–7 %
Ovocný sirup - Malina 0,5 l 12 kusů
Běžně na prodejně
1 886 Kč
BIO
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Prémiová kvalita
1 314 Kč
–9 %
Olej slunečnicový rafinovaný 1 l výhodné balení 6 ks 6 lahví = 6 Litrů
Na objednávku do 1 týdne
1 194 Kč
Měrná cena:
199 Kč / 1 ks
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Farma Loužná - Čerstvá Půlka Kuřete z volného chovu cca 1,2 kg
Objednávky do úterý
299 Kč
Měrná cena:
249,17 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí biskup cca 500 g
Objednávky do neděle
59 Kč
Měrná cena:
118 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Farma Loužná - Čerstvá Polévková směs z volného chovu cca 900 g
Objednávky do úterý
129 Kč
Měrná cena:
143,33 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Jestřebická zauzená paštika cca 1,3 kg
Objednávky do neděle
329 Kč
Měrná cena:
253,08 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Masný výrobek tepelně opracovaný.
Výživové hodnoty na 100 g
|
Energetická hodnota |
454 kJ/108,5 kCal |
| Tuky | 7 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 4 g |
| Sacharidy | 5 g |
| - z toho cukry | 3 g |
|
Bílkoviny |
7 g |
|
Sůl |
1,2 g |
Složení: Šunka vepřová min. 65% (Vepřové maso 80%, voda, E250, E535, E330, E450, E451, E301, E407, extrakty koření, aroma.), vývar z masa 2%, jedlá sůl, cibule, paprika, celer, mrkev, směs koření: pepř, česnek, majoránka. Aspik 30% (voda, ocet, želatina, sůl).
Skladování: Skladujte při teplotě do 0-5°C
Hmotnost: 3,2 kg
Trvanlivost:
Země původu: ČR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČERSTVÉ |
|---|---|
| Záruka: | 14 dní |
| Hmotnost: | 3.25 kg |
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí stehno spodní - palička cca 500 g
Objednávky do neděle
149 Kč
Měrná cena:
149 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Farmářské kuřecí srdce 500 g
Objednávky do neděle a úterý
99 Kč
Měrná cena:
198 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Po celé ČR
Yuzu - Original 550 g
Skladem
299 Kč
Měrná cena:
299 Kč / 1 ks
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí srdce cca 500 g
Objednávky do neděle a úterý
119 Kč
Měrná cena:
238 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Farmářský
Prémiová kvalita
Chlazené
Husí sádlo 500 g
Vyprodáno
249 Kč
Měrná cena:
49,80 Kč / 100 g
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí játra cca 500 g
Objednávky do neděle
99 Kč
Měrná cena:
198 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
