Jestřebická zauzená paštika cca 1,3 kg
Související produkty
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí játra cca 500 g
Objednávky do neděle
99 Kč
Měrná cena:
198 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Farma Loužná - Čerstvá Kuřecí prsa z volného chovu cca 600 g
Objednávky do úterý
249 Kč
Měrná cena:
415 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Farma Loužná - Čerstvá Půlka Kuřete z volného chovu cca 1,2 kg
Objednávky do úterý
299 Kč
Měrná cena:
249,17 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Kuřecí čtvrtka 500g
Objednávky do neděle a úterý
89 Kč
Měrná cena:
178 Kč / 1 kg
BIO
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
BIO hovězí svíčková cca 1 kg
Objednávky do neděle
799 Kč
Měrná cena:
799 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Mražený
cca
File porce treska | Exclusive cca 200 g
Objednávky do neděle a úterý
69 Kč
Měrná cena:
345 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Výživové hodnoty na 100 g
|
Energetická hodnota |
1365 kJ/326,2 kCal |
| Tuky | 30 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 14 g |
| Sacharidy | 0,8 g |
| - z toho cukry | 0 g |
|
Bílkoviny |
13 g |
|
Sůl |
1,3 g |
Masný výrobek trvanlivý tepelně opracovaný.
Složení: Vepřové maso 73%, vepřová játra 8%, vepřový vývar, koření, konzervanty E407, E415, E621,E300
Skladujte při teplotě 0°C - 5°C
Hmotnost: cca 1,3 kg
Trvanlivost:
Výrobce:
WIFCOM a.s.
Jestřebice 11
Heřmaničky 257 89
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČERSTVÉ |
|---|---|
| Záruka: | 14 dní |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Farma Loužná - Čerstvé kuře celé z volného chovu cca 2,2 kg
Objednávky do úterý
549 Kč
Měrná cena:
249,55 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí stehno horní bez kosti s kůží - plátek s kůží cca 1 kg
Objednávky do neděle
299 Kč
Měrná cena:
299 Kč / 1 kg
BIO
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Prémiová kvalita
1 314 Kč
–9 %
Olej slunečnicový rafinovaný 1 l výhodné balení 6 ks 6 lahví = 6 Litrů
Na objednávku do 1 týdne
1 194 Kč
Měrná cena:
199 Kč / 1 ks
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Farmářský
1 374 Kč
–17 %
Přepuštěné máslo GHÍ výhodné balení 6 ks 6 skleniček = 2,4 kg
Na objednávku do 1 týdne
1 134 Kč
Měrná cena:
189 Kč / 1 ks
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Farmářský
Výhodný nákup
Po celé ČR
2 028 Kč
–7 %
Ovocný sirup - Malina 0,5 l 12 kusů
Běžně na prodejně
1 886 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
