Olej slunečnicový rafinovaný 1 l výhodné balení 6 ks 6 lahví = 6 Litrů
Související produkty
Rozvoz ČB do 5 km
Po celé ČR
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí šunka nejvyšší kvality cca 250 g
Běžně na prodejně
75 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 1 kg
BIO
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
BIO hovězí přední cca 1 kg
Objednávky do neděle
269 Kč
Měrná cena:
269 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Po celé ČR
Yuzu - Grep 550 g
Skladem
299 Kč
Měrná cena:
299 Kč / 1 ks
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí játra cca 500 g
Objednávky do neděle
99 Kč
Měrná cena:
198 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí plátek uzený - krájený cca 250 g
Běžně na prodejně
49 Kč
Měrná cena:
196 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Vepřová krkovice bez kosti cca 1 kg
Běžně na prodejně
199 Kč
Měrná cena:
199 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Složení:
Slunečnicový olej* s vysokým obsahem kyseliny olejové, rafinovaný. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
Skladování:
Chraňte před světlem a teplem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČERSTVÉ |
|---|---|
| Záruka: | Trvanlivost 1 rok |
| Hmotnost: | 9 kg |
BIO
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Prémiová kvalita
2 214 Kč
–13 %
Olej olivový extra panenský 1 l výhodné balení 6 ks 6 lahví = 6 Litrů
Na objednávku do 1 týdne
1 914 Kč
Měrná cena:
319 Kč / 1 ks
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Kapr obecný půlený s kůží chlazený cca 750 g
Objednávky do neděle a úterý
269 Kč
Měrná cena:
358,67 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Krůtí stehno horní s kostí a kůží cca 1 kg
Objednávky do neděle
249 Kč
Měrná cena:
249 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Chlazené
Záruka čerstvosti
cca
Farma Loužná - Čerstvá kuřecí křídla z volného chovu cca 700 g
Objednávky do úterý
139 Kč
Měrná cena:
198,57 Kč / 1 kg
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Farmářský
1 374 Kč
–17 %
Přepuštěné máslo GHÍ výhodné balení 6 ks 6 skleniček = 2,4 kg
Na objednávku do 1 týdne
1 134 Kč
Měrná cena:
189 Kč / 1 ks
Rozvoz ČB do 5 km
Osobní vyzvednutí
Farmářský
Výhodný nákup
Po celé ČR
2 028 Kč
–7 %
Ovocný sirup - Brusinka 0,5 l 12 kusů
Běžně na prodejně
1 886 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
