Farma Loužná Kuřecí stehna cca 600 g

Rozvoz ČB do 5 km Osobní vyzvednutí Chlazené Záruka čerstvosti cca
149 Kč / balení 248,33 Kč / 1 kg
Objednávky do úterý
Možnosti doručení
  • Čerstvá drůbež z farmy Loužná každý čtvrtek
  • Rezervaci masa připravujeme na míru  a co nejčerstvější
  • Objednávat do úterý
  • Napsat do poznámky datum osobního vyzvednutí

  PiktogramyZáruka čerstvostiChlazenéPro sportovce Farmářské

Detailní informace

Detailní popis produktu


Kuřecí Maso

Objednávejte dle počtu balení - v balení 2 kusy stehen (cca 500g masa). Skladujte při teplotě + do 4 °C. 

Země původu: ČR

Třída jakosti: A

Objednávky každou neděli. Farma Loužná své výrobky do našich obchodů zaváží vždy ve čtvrtek dopoledne, prosíme objednávejte zboží tohoto výrobce s ohledem na den dodání, abychom byli schopni vaši objednávku zajistit. Děkujeme za pochopení.

 • VOLNÝ CHOV - Kuřata chováme ve vnitřních ohradách se slámovou podestýlkou a s dostatečným prostorem k pohybu.
 • KLIDNÉ PROSTŘEDÍ - Lokalita farmy a areálu s denním slunečným světlem přispívají k bez stresovosti kuřat.
 • KVALITNÍ KRMNÉ SMĚSI - Vyvinuli jsme vlastní krmnou směs ze surovin pocházejících od lokálních dodavatelů.
 • BEZ ANTIBIOTIK - Chov kuřat probíhá zcela bez zásahu podpůrných růstových látek nebo antibiotik. Bezzávadnost masa testujeme v akreditovaných laboratořích.
 • RUČNÍ ZPRACOVÁNÍ - Miniporážka kuřat probíhá přímo na farmě, včetně zpracování a porcování masa.
 • OSOBNÍ PŘÍSTUP - Kuřata každodenně kontrolujeme, věnujeme se detailům a efektivnímu zpracování masa.
 • DŮRAZ NA KVALITU - Principy našeho chovu vedou ke kvalitnímu kuřecímu masu, které je jedno z nejlepších na českém trhu.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.


Složení: Kuřecí maso

Výrobce:

Farma Loužná s.r.o.,
Loužná 51
341 01 Myslív 

Doplňkové parametry

Kategorie: ČERSTVÉ
Záruka: 6 dní
Hmotnost: 0.6 kg
Rozdělení drůbežího masa: Stehna
Třída jakosti: A
Vlastní chov: Ano
Vlastní porážka: Ano
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Malá rodinná farma, která je díky způsobu chovu na českém trhu ojedinělá. Zabýváme se chovem kuřat a následným zpracováním kvalitního kuřecího masa, které neobsahuje žádná antibiotika.

Chov kuřat probíhá stejně, jako tomu bylo před nástupem intenzivních velkochovů. Kuřata na farmě v Loužné mají oproti konvenčním chovům nadprůměrný prostor se slaměnou podestýlkou pro přirozený pohyb a nejsou vystavena umělému světlu.

Kuřata jsou chovana bez podpůrných prostředků, léčiv nebo dalších zásahů pro urychlení růstu drůbeže. Kuřata tak rostou pomaleji, ale dožívají se až třikrát vyššího věku oproti kuřatům v konvenčních chovech. Zásadní jsou i naše vlastní krmné směsi, které pro kuřata připravujeme sami.

Vlastní miniporážka nám umožňuje kuřata ušetřit zbytečnému stresu z převozu. Porážka navíc probíhá ručně bez automatických strojů. Kuchyně na farmě nám umožnuje maso nejen porcovat, ale také z něho připravovat produkty k přímé konzumaci.

Principy našeho chovu, které kladou důraz na psychické i fyzické zdraví kuřat, dávají dohromady mozaiku, díky které můžeme na český trh dodávat kuřecí maso autentické chuti a vůně, které je jedno z nejkvalitnějších v České republice.

EKOLOGIE

Na kvalitě kuřecího masa se odráží především způsob chovu kuřat. Proto si zakládáme na chovu bez antibiotik a podpůrných prostředků pro urychlení růstu.

Vnitřní ohrady jsou stavěné tak, aby byla kuřata vystavena slunečnímu světlu a oproti jiným chovům nevyužíváme umělá osvětlení. Kuřata jsou tak chována v běžném biorytmu, což prospívá jak jím samotným, tak i samotné kvalitě masa. Díky rozhlehlému prostoru vnitřních ohrad mají kuřata dostatek volného pohybu a slaměná podestýlka jim umožňuje další přirozený pohyb, jako je například hrabání. Kuřata jsou navíc krmena směsí naší vlastní receptury, která je připravována z kvalitních surovin od lokálních dodavatelů a neobsahuje žádná antibiotika.

Ruční miniporážka přímo v areálu farmy nevyužívá automatizovaných strojů. Osobní přístup ve zpracování masa navíc umožňuje kvalitnější kontrolu zpracovaného masa.

LOKALITA

Farma Loužná se nachází ve stejnojmenné vesnici Loužná v okrese Klatovy. Lokalita Farmy Loužné je jedním z důvodů, která prospívá našemu chovu a má příznivý vliv na naše kuřata. Kvalitní ovzduší a klidné okolní prostředí pomáhají udržovat zdraví naší drůbeže.

HISTORIE

Farma Loužná funguje od roku 2004 a jako jedna z mála farem v České republice se vydala cestou chovu, který je zaměřený na podporu zdravého chovu drůbeže a následné ruční zpracování masa. V roce 2018 farma přešla do rukou nových majitelů - rodiny Jelínkových, kteří se zároveň starají o farmu v Těchonicích.